Tepeören Mah. 7.Cad. No:11 İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi İstanbul / Türkiye
444 68 10

Tern Bisiklet

Tern, günlük kullanımı için çok yönlü bisikletler tasarlayan, üreten, pazarlayan ve satan özel bir şirkettir. Şirket Tayvan'ın Taipei şehrinde kurulu olup ABD, Çin, Finlandiya ve İngiltere'de ofisleri bulunmaktadır. Şirketin birincil ürünleri arasında şu anda 65 ülkede satılan katlanır bisikletler ve bisiklet aksesuarları yer alıyor.

Sizlerden Gelen Fotoğraflar


Bu TERN Benim!

Dünyada Tern Bisiklet

Tern Bisiklet, insanların daha az araç kullanması ve daha fazla bisiklete yönelebilmesi için gereken her türlü donanımı bir araya getirir.

DOĞA DOSTU

DOĞA DOSTU

Tern bisiklet olarak, dünyada sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye çalışıyoruz. Aldığımız her karar, bu basit temel üzerine kurulmuştur.

SAĞLIKLI YAŞAM

Bisiklete binmenin sağlık açısından faydaları, uzmanlarca kanıtlanmıştır ve ciddi öneme sahiptir. Kron Bisiklet olarak biz de kullanıcılarımızın yaşam kalitesini yükseltmek adına ergonomik tasarımlarımızla sağlıklı yaşamı destekliyor, çeşitli etkinlikler düzenliyoruz.

YAŞAM TARZI

Bisikleti bir araç olarak değil, yaşam tarzı olarak görenler için hayatın her anında, her yerde sizi varış noktasına götürecek özel tasarımlar sunuyoruz. Sınırları aşmak, bambaşka bir dünyaya adım atmak için Kron'la pedalınızı çevirmeye başlayın!